تجهیز رایانه ای اندیشه سازان تحلیلگر
www.trust-co.org

لطفا جهت دریافت خبرنامه، فرم عضویت را کامل نمایید.

 
 
 

محصولات

ترانکینگ قرنیزی، ترانکینگ آلومینیمی، ترانکینگ گرده ماهی، ترانکینگ منشوری، ترانکینگ دفنی، سینی و نردبان کابل

 
ترانکینگ قرنیزی
قابلیت نصب بصورت افقی بر روی دیوار با بیش از 80 قطعه در 3 سایز استاندارد 12 ، 15 و 20 سانتیمتر که پوشش کاملی را از نظر گوشه ها و زوایای مختلف در بر می گیرد.
     
 
ترانکینگ آلومینیمی
این مدل تراکینگ به ابعاد 65 میلیمتر عرض و 25 میلیمتر ارتفاع و به شکل انحناء دار می باشد . زیره ترانکینگ توسط یک پارتیشن به دو قسمت مجزا تقسیم می شود.جنس این نوع ترانکینگ از آلومینیم بوده و به روش اکسترود تولید می شود . لبه های زیره و رویه این نوع ترانکینگ بصورت کلیپسی می باشد.
     
 
ترانکینگ گرده ماهی
این مدل ترانکینگ به ابعاد 95 میلیمتر عرض و 25 میلیمتر ارتفاع به شکل انحناء دار می باشد . زیره ترانکینگ توسط یک پارتیشن به دو قسمت مجزا تقسیم می شود.جنس این نوع ترانکینگ از فلز آهن تولید می شود.این نوع ترانکینگ با بیش از 25 قطعه جانبی به راحتی قابل اتصال به ترانکینگهای قرنیزی می باشد و همچنین دارای قطعات پریز تکی ، دوتایی ، سه تایی و چهارتایی می باشد.
     
 
ترانکینگ منشوری
قابليت نصب بصورت عمودي و همچنين افقي (زير سقف، بالاي دربها) و بر روي ديوار با بيش از 30 قطعه در 3 سايز استاندارد 12، 15 و 20 سانتيمتر كه پوشش كابلي را از نظر گوشه ها و زواياي مختلف و همچنين اتصال به ترانكينگهاي افقهي را در برميگيرد.
     
 
ترانکینگ دفنی
این نوع ترانکینگها عموماً از ورق گالوانیزه و بدون پوشش رنگ جهت نصب زیر کف کاذب و یا مدفون در کف تمام شده تولید میگردند. این نوع تراکینگها با سفارش مشتری در ابعاد مختلف و نیز با تعداد مختلف پارتیشن قابل ساخت می باشند. ملحقات ترانکینگهای دفنی شامل باکسهای چهارراهی، سه راهی و دو راهی و قطعه پریز قابل نصب در باکسها و همچنین درپوش های استیل می باشد.
     
 
سینی و نردبان کابل
یکی از روشهای مهم انتقال انرژی الکتریکی در محیطهای صنعتی ، فضاهای باز صنعتی و زیر سقفهای کاذب استفاده از سینی و نردبان کابل می باشد که با توجه به نوع ساخت و خمهای متفاوت و همچنین استفاده از ورق فلز ، با ضخامت های مختلف استفاده آنها را در ابعاد وسیعی امکان پذیر نموده است.
     
تمامی حقوق مادی و معنوی ای سایت به شرکت تجهیز رایانه ای اندیشه سازان تحلیلگر تعلق دارد